HOTEL & SPA centrum PALMIRA ***

 

Hotel Palmira byl otevřen v roce 1999 a v letech 2020/2024 prošel celkovou rekonstrukcí. Nachází se v centru Uherského Brodu, 200 metrů od Aquaparku Delfín, 300m od Masarykova náměstí a 100m od hlavního vlakového a autobusového nádraží.

Od dubna 2022 je u hotelu v provozu privátní Wellness & SPA centrum nejen pro hotelové hosty. Každý den od 14.00 do 22:00 nabízí velkou vířivku a nejmodernější infrasaunu. Rezervace na recepci nebo na telefonu 601 202 202.

Moderně zařízené pokoje jsou vybavené TV a mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Celkem je v hotelu k dispozici až 31 lůžek. Máme vlastní hlídané parkování, možnost parkování v kryté garáži za poplatek.

Od roku 2024 máme nové pokoje SUPERIOR kde má host k dispozici větší komfort včetně matrace z paměťové pěny, chytrou TV včetně Netflixu a YouTube, LED osvícení pokoje, miniledničku, čajový a kávový set atd. V nabídce zůstávají i pokoje STANDART, které mají navíc oproti pokojům ECONOMY pro hosty miniledničku, fén nebo třeba můžou hosté čerpat slevu 10% na privátní wellness. Pokoje ECONOMY jsou v nabídce už jen 3 a jsou to pokoje ze základním vybavením včetně TV a vlastní koupelny. 

       

V suterénu Hotelu najdete každý den otevřené Bistro s nabídkou jídel (pizza, tortilly, žebra, křídla a dezerty). Hotelové snídaně probíhájí právě v Bistru u recepce a to buď výběrem z menu nebo klasicky formou švédských stolů.  

Hotel nabízí speciální pobytové balíčky s Wellness službama nebo polopenzí. Podobne balíčky najdete i u našich partnerů jako např. Slevomat, Spa.cz, Travelking a další...

    

Hotel Palmira*** pro vás může být ideálním místěm kde strávíte svou dovolenou nebo jen přespíte v rámci cesty do vaší destinace. V okolí Hotelu jsou známe lázně Luhačovice, ZOO Zlín, Vlčnovské bůdy kde se konají i Vlčnovské slavnosti v květnu. V říjnu se ve městě koná Růžencová pouť.

 

Tipy na výlety.