WELLNESS & SPA CENTRUM PALMIRA

 

Hotel Palmira*** ve svém areálu má nové PRIVÁTNÍ WELLNESS & SPA CENTRUM

 Nabízíme PRIVÁTNÍ WELLNESS služby v nejmodernějším SPA centru v okolí s velkou vířivou vanou s hydromasážníma tryskama a velkou AromaInfra saunou.

V našem Wellness centru najdete pánské a dámské šatny se sprchama a wc. K dispozici drobné občerstvení nebo Sekt z Bistra u Hotelu Palmira***

REZERVACE na telefonu 601 202 202 

 

 

Velká vířivá vana IQUE ze Švédska

Naše vířivá vana značky IQUE nabízí 61 vodních a 10 vzduchových trysek, 2 hydromasážní terapeutická sedadla, vodní fontánu s LED osvětlením a aroma esencí. Nejlepší kvalitu vody zajišťuje písková filtrace se systémem VaDOS s ozonátorem MicroClean O3. Vířivka je ideálně pro 4 dospělé osoby a případně 2 děti. 

TEPLOTA VODY v rozmezí 36-38°C

AromaInfra Sauna 

V nabídce je i velká AromaInfra sauna až pro 4 osoby s cedrového dřeva. Naše sauna hřeje na teplotu v rozmezí 50-60°C a teplo zajišťují fullspektrální RedGlass zářiče s IR-A filtrem ( 3+3 záda, 2x lýtkový ), 2x podlahový karbonový zářič s regulací, světelná terapie v provedení Skylight. Ze zdravotního hlediska je nejúčinnějším typem infrazářiče právě fullspektrální skleněný zářič, který nese označení RedGlass. Tento infrazářič vysílá infračervené paprsky v celém spektru IR-A + IR-B + IR-C, díky čemuž záření prostupuje do hloubky tkáně až 5 mm. Navíc vydává také příjemné červené světlo, které blahodárně působí na lidskou psychiku. AromaInfra sauna má také IONIZÁTOR, který pročišťuje vzduch.

Každý týden se mění Aroma v sauně, aktuálně se mění tyhle vůně (pomeranč, levandule, santalové dřevo, meduňka, eukalyptus, máta, limetka, divoká višeň, vanilka a polární vítr)